EVDE BAKIM HİZMETİ

Hastanenin konforunu evinize getirerek, mümkün olan tüm sağlık hizmetlerini evinizde ya da bulunduğunuz mekanda almanızı sağlıyoruz. Bu hizmet kapsamında, hasta bakımı, tıbbi cihaz hizmeti, rehabilitasyon hizmetleri, muayene ve tetkik gibi bir çok konuda sağlık hizmetini evinize, otelinize ya da işyerinize kadar taşıyoruz. Evde bakım konusunda eğitimli ve deneyimli ekibimizle, yaşam standartlarınızı üst seviyeye çıkarmayı, hayatınızın tüm evrelerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürebilmenizi için gerekli olan tüm tıbbi desteği size sağlamayı hedeflemekteyiz. EVDE DOKTOR Evde Bakım Doktorlarımız acil müdahale ve / veya ambulans gerektiren durumlar hariç sizi yerinizde ziyaret edecek gerekli uygulama ve tedavileri belirleyecektir. Uzmanlık gerektiren durumlarda (Genel Cerrahi, Ortopedi, Psikiyatri vb.)ise branşına göre uzman hekimimiz yine sizin arzu ettiğiniz ortamda konsültasyon hizmetini gerçekleştirecektir.

DOKTOR HİZMETİMİZ

Gerekli Tedavi ve İlaç Uygulamaları Konsültasyon Hastanın Düzenli Kontrolü ve Takibi Akut ve Kronik Hastalıkların Takibi ve Bakımı Tıbbi Danışmanlık ve Koordinasyon; Sağlıkla ilgili her türlü bilgilendirme ve yönlendirme.

EVDE HEMŞİRE/SAĞLIK MEMURU

Evde Bakım Hemşirelerimiz ya da Sağlık Memurlarımız, hasta ihtiyaçlarını, bakım gereksinimlerini saptar, planlar ve tüm hemşirelik girişimlerini uygular. Hizmetlerimiz İhtiyaçlara göre 8 /12 /24 saat, uzun dönem ve / ve ya düzenli hemşire viziteleri şeklinde gerçekleştirilebilir. Hemşirelik Hizmetleri:

İlaç Uygulamaları

Enjeksiyon

Serum Takma / Çıkarma

Sonda ve Katater Uygulamaları

Kan Alma

Pansuman ve Yara Bakımı

İnfizyon Uygulamaları

Hasta ve Hasta Bakımı Eğitimi ve Danışmanlık.

Hemşirelik hizmetlerimiz gerektiğinde hastane ve/ve ya diğer kurumlarda da verilmektedir

 

REFERANSLAR